Print this برگه

ویدیو های کمک آموزشی

ویدیو های کمک آموزشی مختلفی را در www.aparat.com برای کمک به مراقبین و مراجعین تحت آدرس  www.aparat.com/dardashna.ir بارگزاری کرده ایم. این ویدیو ها از منابع مختلفی تهیه شده اند به شرح زیر:

.

ویدیوهای آموزشی تهیه شده توسط پروژه دردآشنا و بر حسب نیاز به زبان فارسی

این ویدیوها برای نشان دادن راهکارهای عملی بعضی مقاله های وبسایت دردآشنا که آموختن آن برای کاربران همراه با تصویر آسانتر است تهیه شده اند و در سرویس آپارات در آدرس www.aparat.com/dardashna.ir بارگزاری شده اند. این ویدیوها بیشتر در بخش راهکارها و ترفندها گروه بندی شده اند و به زبان ساده و حدود ۳ تا ۵ دقیقه موضوع بخصوصی مانند انتقال بیمار از تخت به ویلچر را عملا نشان می دهند. 

.

ویدیو های تهیه شده توسط سردبیر دردآشنا از منابع خارجی

این ویدیو ها چون توسط ما در سرویس آپارات بار گزاری شده اند تحت بخش بندی های مناسب مانند راهکارها و ترفند ها، اطلاعات کلی، و غیره گروه بندی شده اند. شما می توانید پس از مراجعه به نام کاربری www.aparat.com/dardashna.ir در وبسایت آپارات، روی گزینه لیست های پخش کلیک کنید و ویدیوهای بارگزاری شده را جستجو کنید و به دلخواه و بر حسب موضوع آنها را تماشا کنید. 

.

ویدیوهای موجود در آپارات

در این گروه و یدیوهای مربوط به مراقبت را که کسان دیگر در آپارات بارگزاری کرده اند، برای استفاده آسانتر کاربران، بصورت باز نشر تحت نام  www.aparat.com/dardashna.ir گردآوری کرده ایم.  شما با کلیک کردن روی گزینه باز نشر، لیست این دسته ویدیو ها را خواهید دید و ویدیوی انتخابی را تماشا خواهید کرد. برای این گروه ویدیوها در این زمان امکان بخش بندی وجود ندارد. 

.

برای دسترسی  www.aparat.com/dardashna.ir  کلیک کنید

Permanent link to this article: http://dardashna.ir/?page_id=2138